Kościół

42. PPP: Rodzina nadzieją Kościoła

Siedlce Wt. 09.08.2022 11:18:22
09
sie 2022

Ks. Paweł Bielecki, kierownik Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, zaprasza wszystkie rodziny podążające na Jasną Górę, a także ich bliskich, którzy pozostali w domach, do uczestnictwa w Mszy Świętej w Mirowie. Podczas Eucharystii odbędzie się obrzęd modlitwy rodzin i za rodziny.

Tegoroczna Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę odbywa się pod hasłem „Rodzina nadzieją Kościoła”. Dziś już wiemy, że to hasło „przyciągnęło” na pielgrzymkę całe rodziny. Tak wielu rodzin z dziećmi w każdym wieku – niektóre nie mają nawet roku – jak mówią sami pątnicy jeszcze na drodze do Częstochowy nie było. I właśnie z myślą o tych rodzinach, podczas Mszy Świętej w Mirowie w sobotę 13 sierpnia o godzinie 18.00 odbędzie się obrzęd modlitwy rodzin i za rodziny.

„W związku z tematyką tegorocznej pielgrzymki oraz intencjami, które nam towarzyszą, pragniemy zaprosić waszych bliskich, którzy pozostali w domach, do uczestnictwa we Mszy Świętej w Mirowie. Na zakończenie Eucharystii odbędzie się obrzęd modlitwy rodzin i za rodziny. Żony będą modlić się za mężów, a mężowie za żony. Rodzice będą modlić się za dzieci, a dzieci za rodziców, a nad rodzinami wyciągną ręce kapłani, aby udzielić rodzinom Bożego błogosławieństwa. Zróbmy co w naszej mocy, aby całymi rodzinami wziąć udział w tym wydarzeniu” - mówi nam ksiądz Paweł Bielecki.


POSŁUCHAJ
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.