Kościół

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza na ŚDM

Siedlce Wt. 16.08.2022 16:16:23
16
sie 2022

Za rok, w dniach od 26 lipca do 6 sierpnia w Lizbonie odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży. Będzie to niezwykłe święto młodego Kościoła, wspaniały czas na doświadczenie obecności Chrystusa w życiu młodego człowieka, a także piękne spotkanie młodych z całego świata z papieżem Franciszkiem. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza młodych do wspólnego udziału w tych wydarzeniach.

Organizatorem wylotu zgłoszonej już grupy jest ks. Radosław Piotrowski -Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży i Koordynator Światowych Dni Młodzieży w diecezji.
Organizatorzy przesłali do naszej redakcji szczegóły dotyczące wyjazdu:

Termin: 26.07 – 6.08. 2023 – bierzemy udział we wszystkich wydarzeniach, zarówno dniach w diecezji jak i wydarzeniach centralnych z papieżem Franciszkiem.
Miejsce:

a) dni w diecezjach – diecezje do której polecimy wybierzemy wspólnie na koniec września, na dzień dzisiejszy mamy zaproszenie do diecezji na północy Portugalii – takich jak Porto, Coimbra, Lamego, Braganca, Viana, Vila Real, Braga.

b) wydarzenia centralne – Lizbona

Grupa: trzon grupy stanowią młodzi działający na co dzień w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Siedlcach, ale dołączyć może do nas każdy, kto chce być na ŚDM-ie w Lizbonie.

Wiek: od 16 roku życia do 35. Osoby niepełnoletnie potrzebują opiekuna dorosłego (w grupie już zapisanych osób mamy takie osoby).

Koszt: ok. 3700 zł (całkowity koszt - przelot samolotem i opłata za pakiety oraz ubezpieczenie)

Osoby chcące dołączyć do młodych, którzy już podjęli decyzję o udziale w ŚDM w Lizbonie proszone są o kontakt drogą e-mailową: duszpasterstwo.siedlce@gmail.com.

W razie pytań możliwy również kontakt telefoniczny: 665040844.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.