Kościół

Siedlce: Peregrynacja Figury Matki Bożej Różańcowej

Siedlce Sob. 01.05.2021 15:03:12
01
maj 2021

Z inicjatywy wspólnoty formacyjnej Klubu Ojca na terenie diecezji siedleckiej odbywa się peregrynacja Figury Matki Bożej Różańcowej. W pierwszych dniach maja peregrynacja odbywa się w siedleckich parafiach.

Figura Matki Boskiej Fatimskiej będzie peregrynować po parafiach siedleckich według planu:
1 maja - parafia Św. Józefa
2 maja - o 21.00 Apel Jasnogórski i modlitewne czuwanie do godz. 22.00 w parafii katedralnej
- 3 maja przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. O godz. 9.15 wierni odmówią tajemnice radosne, o godz. 10.00 będzie celebrowana Msza Św. pod przewodnictwem bpa Kazimierza, po Mszy Św. o godz. 12.00 dzieci odmówią tajemnice światła, o godz. 16.30 zapraszamy do rozważania tajemnic chwalebnych i ok. godz. 17.30 pożegnamy figurę Matki Bożej - informuje parafia katedralna.
Kolejne dni peregrynacji:
4 maja - parafia Św. Teresy
5 maja - parafia Miłosierdzia Bożego
6 maja – parafia Miłosierdzia Bożego
7 maja – parafia Bł Męczenników Podlaskich
Zaproszenie do udziału w tym modlitewnym wydarzeniu adresowane jest do wszystkich parafian, wspólnot działających w danej parafii jak również do wiernych z innych parafii. Organizatorami całego przedsięwzięcia są mężczyźni z Męskiego Różańca z Warszawy i ponad 50 miast w Polsce i za granicą, dlatego też zaprasza się do aktywnego udziału w spotkaniach modlitewnych mężczyzn z Męskiego Różańca i innych męskich grup zrzeszonych przy parafiach i poza nimi.


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook