Kościół

Siedlce: Wkrótce Hosanna Festival

Siedlce Sob. 28.08.2021 14:39:22
28
sie 2021

►Wielkimi krokami zbliża się Hosanna Festival. XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej odbędzie się w dniach 17 - 19 września w Siedlcach. ►Gwiazdami festiwalu będą zespoły Moude Koty i Armia Dzieci. ►29 sierpnia to ostatni dzień, w którym można wysłać zgłoszenie udziału w przeglądzie konkursowym.

Gwiazdą wieczoru w sobotę, 18 września będzie hip-hopowy zespół chrześcijański Moude Koty. Oprócz koncertów, członkowie zespołu prowadzą również rekolekcje i profilaktykę w szkołach. Tak o sobie piszą: "Przyznajemy się do Jezusa, co więcej chcemy Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach takich jak "Sex, drugs & Rock’n Roll", głosimy dobrą nowinę wśród młodzieży! Świadomi swojej słabości, oddajemy się w ręce Tego, który może wszystko!".

Niedzielny wieczór będzie równie ciekawy, kiedy pojawi się Armia Dzieci. Gdy ten zespół występuje na scenie, życie nabiera kolorów i cały świat zaczyna wirować. To wszystko za sprawą kolorowych koszulek, trampek i grupy tanecznej, która sprawia, że chcesz tańczyć razem z nimi. Całość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny. Profesjonalny sprzęt, kreatywni muzycy i wykształceni wokaliści tworzą coś, czemu umniejszylibyśmy nazywając to po prostu aranżem. Zespół chrześcijański Armia Dzieci zdobywał to latami pod okiem znamienitych muzyków.

To też ostatni moment na przesłanie nagrań. Zgłaszać swój udział w przeglądzie można jeszcze do 29 sierpnia włącznie.

Wszelkie bieżące informacje są podawane w mediach społecznościowych festiwalu:
Strona internetowa: https://hosannafestival.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/hosannafestival
Instagram: https://www.instagram.com/hosanna.festival/


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.