Kościół

Siedlce zagrały dla Jezusa

Siedlce Czw. 03.06.2021 23:11:40
03
cze 2021

Hasłem przewodnim wieczoru były słowa zaczerpnięte z Ewangelii św. Mateusza: „Weź Dziecię i Jego Matkę”. Wydarzenie składało się z dwóch części. W pierwszej publiczność uczestniczyła w koncercie zaproszonego zespołu wykonującego pieśni o tematyce uwielbieniowej. W drugiej części miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu. Był to też moment w chwili ciszy na rozmowę z Panem Jezusem i powierzeniem mu swoich spraw.

Podczas wydarzenia świadectwem podzieliła się Marta z Poznania, która opowiedziała o swoim nawróceniu po ponad 20-latach. Pod koniec Wieczoru Uwielbienia biskup pomocniczy Grzegorz Suchodolski odczytał akt zawierzenia przez Maryję Diecezji Siedleckiej. W trakcie całego spotkania chętni mogli skorzystać z sakramentu pokuty.

Wieczór uwielbienia poprowadzili ks. Tomasz Bieliński i Emila Porzezińska. Organizatorem była Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej przy współpracy ze Wspólnotą Jednego Ducha, Fundacją Nasza Szkoła oraz parafią Jana Pawła II Siedlcach.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.