Kościół

Studio Pielgrzyma na 42. PPP - 5 sierpnia

Siedlce Pt. 05.08.2022 17:11:07
05
sie 2022

5 sierpnia nastąpiło ostateczne uformowanie się Pielgrzymki Podlaskiej w dwóch kolumnach: siedleckiej i bialskiej. Witane od dziś są Grupy: 8a i 8b.

Pielgrzymi opuszczają teren diecezji siedleckiej. Za Wisłą znajdą się na terenie diecezji radomskiej. Kolumna siedlecka przechodzi przez parafie: Zajezierze, Oleksów, Gniewoszów i Wygoda, kolumna bialska przez: Żyrzyn, Puławy (archidiecezja lubelska), Góra Puławska, Zarzecze i Łagów.
Dzisiaj nocleg odbywa się:

kolumna siedlecka - w Czarnolesie,
kolumna bialska - w Łagowie i Załazach.
-----------------------------------
Ks. Tomasz Kostecki - przewodnik gr. Szarej. ks. Kacper Rysak oraz Tomasz - pielgrzymujący harcerz gościli w porannym wydaniu studia pielgrzyma z trasy 42. Pielgrzymki Podlaskiej. POSŁUCHAJW południe, w pielgrzymkowym Studiu Radia Podlasie w Oleksinie pojawiła się dziś posługująca na pielgrzymce służba medyczna: kapelan: ks. dr Krzysztof Zawadzki, Agnieszka - lekarz oraz pielęgniarki: Małgorzata i Anna. POSŁUCHAJW studiu plenerowym KRP zagościli również przedstawiciele gr. 16 i 17 czyli z Parczewa i Włodawy. Ks. Paweł Broński rozmawiał z przewodnikiem ks. Michałem Kobryńskim oraz pątnikami: Gosią, Olą, Sławkiem i Niną.
POSŁUCHAJ


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.