Kościół

Wyróżnienie dla CIS Siedlce

Siedlce Sob. 28.08.2021 15:05:01
28
sie 2021

Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach Agata Ługowska odebrała kolejną, szóstą już Mazowiecką Markę Ekonomii Społecznej. Na gali wręczenia nagród 25 sierpnia placówka została doceniona w kategorii "Reintegracja".

- Zdobyte wyróżnienie to bezcenna i wyjątkowa nagroda , którą dedykujemy wszystkim uczestnikom, pracownikom i przyjaciołom Centrum. Stanowi ona zauważenie dotychczasowych zadań, działań i inicjatyw, będzie siłą oraz motorem napędowym do jeszcze lepszej, wzmożonej pracy - powiedziała Agata Ługowska, kierownik Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach Caritas Diecezji Siedleckiej. - Serdeczne gratulacje także dla Siedleckiej Spółdzielni Socjalnej Caritas i Fundacji Leny Grochowskiej za wyróżnienie w kategorii "Rozwój" oraz Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika za otrzymanie wyróżnienia w kategorii "Odpowiedzialność - dodała Agata Ługowska.
Centrum Integracji Społecznej jest rekordzistą jeśli chodzi o przyznane wyróżnienia Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej. Zdobył je już sześciokrotnie (w latach 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r. i w 2021r.)

Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach Caritas Diecezji Siedleckiej jest jednostką realizującą reintegrację zawodową przez praktyczną naukę zawodu oraz reintegrację społeczną. Wspiera ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej (np. osoby bezrobotne czy niepełnosprawne).


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Monika Jabłkowska
+48.512111737

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.