Kultura

Ostatni koncert z cyklu MOK Summer Festival 2022

Siedlce Śr. 31.08.2022 14:19:36
31
sie 2022

We wtorek, 30 sierpnia pod siedleckim ratuszem odbył się ostatni koncert w ramach MOK Summer Music Festival 2022. Artystką, która zamknęła letni cykl wydarzeń muzycznych, była Olga Szomańska z zespołem.

Olga Szomańska to znana wszystkim aktorka serialowa, ale także uznana wokalistka. Wydana w listopadzie 2021 roku jej pierwsza płyta zatytułowana "Ja lubię" spotkała się z bardzo przychylnymi recenzjami i odbiorem.

Na wtorkowym koncercie zaśpiewała większość utworów z ostatniej płyty. Autorskie pełne emocji teksty piosenek, w połączeniu z mocnym, energetycznym głosem piosenkarki wprawiły w zachwyt siedlecką publiczność. Organizator, Miejski Ośrodek Kultury mimo pochmurnej pogody i ryzyka deszczu, podjął decyzję o występie planowo pod fontannami. Publiczność dopisała, pojawili się zarówno stali bywalcy, jak i osoby, które postanowiły nie przegapić ostatniego koncertu. Mimo chłodnego wieczoru widzowie zostali do końca, a sama artystka obdarzona gromkimi brawami chętnie bisowała.

Podsumowując - ostatni koncert pod fontanną warto było obejrzeć. Kolejny taki cykl muzyczny dopiero za rok.zdjęcia i tekst: Katarzyna Chacińska
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.