Kultura

Paweł Domagała wystąpił w Siedlcach

Siedlce Niedz. 21.11.2021 17:07:16
21
lis 2021

Aktor, piosenkarz, kabareciarz Paweł Domagała wystąpił 20 listopada w sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Artysta zaprezentował wybrane utwory ze wszystkich swoich płyt.

W sobotni wieczór MOK zaprosił do wspólnego słuchania nastrojowych piosenek o miłości, o wykonanie których zadbał Paweł Domagała - wokalista, aktor i artysta znany nie tylko ze szklanego ekranu. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa - muzykę.

Podczas występu w Siedlcach, pod względem muzycznym było bardzo osobiście, intymnie, ale nie brakowało też świeżych popowych melodii, przy których publiczność świetnie się bawiła. Jednym z pierwszych utworów, na które żywo zareagowała, był kawałek „Wystarczę ja”, pochodzący z płyty „1984”. Wśród piosnek, które zaprezentował Paweł Domagała były też m.in. „Synku mój”, „Chmury”, a także rzadziej grany podczas koncertów „Człowiek, który był czwartkiem” oraz utwór „Milcz”, który promuje film „Na chwilę, na zawsze” w reżyserii Piotra Trzaskalskiego.

Artysta zachwycał nie tylko muzycznie, ale też swobodą przytaczanych anegdot i dowcipów. Każda jego wypowiedź była kwitowana gromkim śmiechem publiczności zgromadzonej w sali „Podlasie”, która - co warto dodać - była wypełniona po brzegi.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Dorota Wakuła

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.