Kultura

Summer Music Festival 2022 – zaśpiewała Olga Jagieło

Siedlce Niedz. 07.08.2022 23:58:21
07
sie 2022

Tradycyjnie Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival zaplanowano aż sześć koncertów! W niedzielę, 7 sierpnia publiczności zaprezentowała się Olga Jagieło.

Licznie zgromadzona publicznośc mogła w niedzielny wieczór usłyszeć recital Olgi Jagieło – niezwykle utalentowanej siedleckiej wokalistki, związanej z Grupą Piosenki Poetyckiej, studentki wydziału jazzu w Warszawie, uczestniczki wielu ogólnopolskich festiwali muzycznych i programów telewizyjnych. W programie koncertu znalazły się przede wszystkim utwory z kręgu piosenki poetyckiej, takich autorów tekstów i kompozytorów jak Agnieszka Osiecka, Seweryn Krajewski i Julian Tuwim. Utwory stare i lubiane oraz nowsze kompozycje, w tym autorskie.
Oldze towarzyszyli znani i lubiani w Siedlcach instrumentaliści: Izabela Skaruz – wiolonczela, Michał Zieliński – skrzypce, Paweł Rymuza – gitara, Damian Kryński – fortepian i Maciej Turkowski – gitara. Koncert urozmaicił gościnny występ Kacpra Kudelskiego – siedleckiego rapera.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Magda Szewczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.