Region

Siedlce: Wielka Motoparada Niepodległości

Siedlce Czw. 11.11.2021 20:30:44
11
lis 2021

Jednoślady i dwuślady. Zabytkowe i nowoczesne. Fabryczne bądź podrasowane. Wypucowane lub ubłocone. Ryczące i prawie bezszelestne. Zaprojektowane do ciężkiej pracy albo do tego, by tylko pięknie wyglądać i dawać frajdę. Wszystkie w biało-czerwonych barwach. Kilkaset pojazdów wzięło udział w Motoparadzie Niepodległości w Siedlcach.

Była to już czwarta edycja imprezy, która dodaje siedleckim obchodom Narodowego Święta Niepodległości niesamowitego kolorytu. Zorganizowały ją wspólnie siedleckie stowarzyszenia miłośników motoryzacji: MTZ Korba, ATV Quady Siedlce, NATURA-lnie 4x4, MX Czerniejew, Free Motor Bikers Siedlce i Moto Siedlce. Udekorowane pojazdy przez prawie dwie godziny gromadziły się na Placu Sikorskiego i przyległych ulicach, prezentując się fotografom i tłumnie przybywającej publiczności, aby po zmroku wyruszyć wielką kolumną w godzinny objazd miasta.

W międzyczasie na Placu odbywał się patriotyczny piknik: ze sceny przygrywały zaproszone zespoły, pracowała kuchnia polowa, sprzedawano kolorowe gadżety i zbierano charytatywne datki. Pogoda dopisała, frekwencja uczestników i publiczności też. Klimat imprezy staramy się oddać w kilkudziesięciu fotografiach.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Adam Białczak
+48.500187558

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook