Region

Zbiórka na intensywną rehabilitację Karola

Siedlce Czw. 16.12.2021 09:26:44
16
gru 2021

Mieszkaniec powiatu siedleckiego Karol Kosyl 8 września uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał poważnych obrażeń mózgu, kręgosłupa i płuc. Rokowania były złe, ale jego chęć życia była silniejsza i przetrwał najgorsze momenty. Dziś potrzebuje pomocy, kosztownej intensywnej rehabilitacji. Rodzina pana Karola prosi o pomoc w zebraniu środków na dalszą rehabilitację.

8 września 2021 roku - to dzień, w którym wszystkie plany i marzenia Karola, a także jego najbliższych, runęły jak domek z kart. Właśnie wtedy miał miejsce potworny wypadek. Karol podróżował jako pasażer wraz z dwójką znajomych z pracy. Wystarczyła chwila nieuwagi... Ich auto zjechało do rowu i uderzyło w drzewo, niestety tą stroną, po której znajdował się Karol…

Stan Karola po wypadku był określany jako ciężki. - Syn doznał urazu kręgosłupa, płuc i głowy. Mimo rozległych obrażeń nie został jednak zakwalifikowany do operacji. Organizm Karola nie poddał się jednak i podjął walkę, która po czasie zaczęła przynosić dobre rezultaty. Syn nie potrzebował już pomocy respiratora przy oddychaniu, choć jego stan wciąż był ciężki. Komunikował się z nami za pomocą gestów - wspominają rodzice.

Zaledwie rok temu Karol ukończył studia z bardzo dobrym wynikiem, wkraczał w prawdziwe dorosłe życie. Jak każdy marzył o tym, by spełnić swoje marzenia. Chciał znaleźć pracę, dzięki której będzie miał stabilne wynagrodzenie, która pozwoli mu się rozwijać, a w przyszłości założyć własną firmę. Jego największym pragnieniem było założenie rodziny i stworzenie szczęśliwego domu.

Tutaj można wesprzeć zbiórkę na rzecz Karola >> https://www.siepomaga.pl/karol-kosyl
Na Facebooku powstała grupa, gdzie prowadzone są licytacje >> https://www.facebook.com/groups/licytacjedlakarolakosyl

Rodzina dziękuje za wszelką okazaną pomoc i prosi także o modlitwę w intencji pana Karola.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Magda Szewczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.