Sport

KPS i Avia zagrają w finale

Siedlce Pt. 10.09.2021 22:59:15
10
wrz 2021

KPS Siedlce jest gospodarzem turnieju towarzyskiego. W piątek, 10 września w hali przy ul. Prusa rozegrano mecze półfinałowe. KPS uporał się z Aniołami Toruń, a Avia Świdnik pokonała BAS Białystok. Pierwszoligowcy zmierzą się w sobotnim finale, drugoligowcy powalczą o trzecie miejsce turnieju w Siedlcach.

W pierwszym meczu turnieju pierwszoligowa Avia mierzyła się z ekipą z Białegostoku. BAS zdołał urwać rywalowi z wyższej ligi seta, ale ostatecznie musiał uznać wyższość ekipy trenera Witolda Chwastyniaka.

Polski Cukier Avia Świdnik - BAS Białystok 3:1
(25:23, 24:26, 25:14, 25:20)

Drugi półfinał to starcie gospodarz turnieju KPS Siedlce z drugoligowymi Aniołami Toruń. Siedlecki zespół bez większych problemów wygrał mecz bez straty seta i zapewnił sobie grę w finale.

KPS Siedlce - Anioły Toruń 3:0
(25:15, 25:21, 25:16)

W sobotę, 11 września w siedleckiej hali odbędą się decydujące mecze. O 12.00 w spotkaniu o trzecie miejsce zmierzą się drugoligowcy z Białegostoku i Torunia, a o 15.00 planowane jest rozpoczęcie meczu finałowego, w którym o wygraną powalczą KPS i Avia.

Siatkarze KPS Siedlce dedykują Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Ani Żołudź - młodej mieszkance Żar chorującej na stwardnienie rozsiane.

Wszystkie spotkania turnieju rozgrywane są w hali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6. Wstęp na spotkania rozgrywane w ramach turnieju jest bezpłatny.
Podczas spotkań obowiązują zasady zgodne z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Do czasu zajęcia miejsc na trybunach oraz podczas przemieszczania się między sektorami widzów obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Magda Szewczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.