KPS II lepszy od imiennika z Płocka

Siedlce Niedz. 21.02.2021 22:07:47
21
lut 2021

21 lutego KPS Siedlce Ii mierzył się z ekipą KPS-u Płock. W Siedlcach doszło do pojedynku sąsiadów z ligowej tabeli. Przed meczem siedlczanie plasowali się na 3 miejscu w tabeli IV ligi, płocczanie byli o oczko niżej. Ekipy z Siedlec i Płocka walczą o awans do fazy play-off.

Dwa pierwsze sety podopieczni trenera Pawła Bielińskiego wygrali gładko, oba do 15. Siedlczanie bardzo dobrze spisywali się w polu serwisowym i szybko uzyskiwali bezpieczną przewagę. Sytuacja zmieniła się w trzecim secie, tym razem to goście zaczęli partię od kilku oczek przewagi i wydawało się, że siedlecki zespół może mieć kłopot, aby zakończyć mecz już po trzeciej partii. W końcówce seta gospodarze zdołali jednak odrobić straty i ostatecznie wygrali 25:23, a cały mecz 3:0.
28 lutego KPS II zagra na wyjeździe z Huraganem Wołomin.