Sport

Laureaci plebiscytu TOP Regionu 2020 w kategorii WYDARZENIE SPORTOWE gościli w Katolickim Radiu Podlasie

Siedlce Czw. 21.01.2021 19:30:54
21
sty 2021

Po raz dziewiąty, ale w zmienionej formule redakcje portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie przygotowały plebiscyt podsumowujący miniony rok w naszym regionie. Na początku grudnia zebraliśmy propozycje, a następnie na stronie portalu podlasie24.pl odbyło się głosowanie na: inwestycję roku 2020 w regionie, wydarzenie kulturalne wydarzenie sportowe roku 2020 oraz w nowej kategorii Inicjatywa Społeczna roku 2020.

21 stycznia w siedzibie radia w Siedlcach gościliśmy laureatów w kategorii WYDARZENIE SPORTOWE roku 2020.

Decyzją internautów na miano WYDARZENIA SPORTOWEGO zasługuje STADIONOWY CHALLENGE czyli Biegi Sztafetowe - uczniowie kontra nauczyciele zorganizowane z okazji Dnia Nauczyciela w Zespole Szkół Technicznych w Czartajewie w powiecie siemiatyckim. Statuetkę odebrali Marta Jakimiuk - dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie oraz nauczyciel w-f Rafał Szyszko. O tym wydarzeniu opowiedzieli też na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Rozmowę poprowadziła Ewa Pasternak.
Po godzinie 16.00 gościliśmy laureatów II i III miejsca w tej kategorii.

Drugie miejsce przypadło zawodniczkom PUKS „Jedynka” Łosice - Karolinie Suszczyńskiej – mistrzyni Polski w skoku w dal oraz Weronice Podlipniak - brązowej medalistce w skoku w dal podczas XXVI Ogólnopolskich Finałów Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.

III miejsce zajęła Patrycja Gil – zapaśniczka Klubu WLKS Siedlce Iganie Nowe – mistrzyni Polski U–23 podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach Kobiet w Środzie Wielkopolskiej.

O swojej pasji młode zawodniczki i ich trenerzy opowiedzieli też na antenie Katolickiego Radia Podlasie. W Przystanku Podlasie usłyszeliśmy więc Karolinę Suszczyńską i Weronikę Podlipniak z PUKS JEDYNKA Łosice oraz trenera z tego klubu - Marka Szaniawskiego a także Patrycję Gil i jej klubowego trenera Sebastiana Pawlaka. Rozmawiała z nimi Magdalena Szewczuk z Redakcji Sportowej Katolickiego Radia Podlasie.EŁ [MSz]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.