Lider za mocny. Pogoń przegrała z GKS-em

Siedlce Pon. 29.03.2021 01:26:22
29
mar 2021

Siedlecka Pogoń uległa w niedzielę na własnym stadionie ekipie GKS-u Katowice 1:2. Jedyną bramkę dla siedlczan strzelił Miłosz Przybecki.

Aktywniejsi w pierwszych minutach spotkania byli podopieczni Bartosza Tarachulskiego. Z dystansu strzelali Krzysztof Danielewicz, Miłosz Przybecki, Franciszek Wróblewski i Bartosz Rymek. Niestety, wszystkie próby były niecelne. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy lidera eWinner II ligi. W 29 minucie GKS objął prowadzenie. Adrian Błąd dośrodkował z rzutu rożnego, piłka w zamieszaniu znalazła się pod nogami Filipa Kozłowskiego, który pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie. Przed przerwą goście podwyższyli prowadzenie po uderzeniu Grzegorza Rogali.
Po zmianie stron goście także kontrolowali przebieg spotkania. W 68 minucie to jednak Pogoń zdobyła kontaktowego gola. Danielewicz zagrał do Przybeckiego, a ten z kilku metrów pokonał Bartosza Mrozka. Później okazje na gola mieli przyjezdni. Uderzał Błąd i Piotr Kurbiel, ale Rafał Misztal nie dał się zaskoczyć. Ze strony Pogoni mógł paść wyrównujący gol po strzale Danielewicza, lecz piłka minęła światło bramki.
Kolejne spotkanie piłkarze Pogoni zagrają w środę 31 marca o 16:00 z Sokołem Ostróda. Mecz odbędzie się w Siedlcach.