Siedlce Pon. 15.02.2021 10:14:51
15
lut 2021

13 lutego siedlecka Pogoń w meczu sparingowym pokonała Motor Lublin 3:1.

W 19 minucie siedlecka Pogoń objęła prowadzenie. Piłkę otrzymał testowany w Pogoni Rafał Adamek, który strzałem z kilkunastu metrów wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie. Zespół z Lublina wyrównującego gola strzelił w 37 minucie, kiedy to Tomasz Swędrowski uderzeniem z dystansu pokonał Rafała Misztala. Jeszcze przed przerwą to siedlczanie strzelili kolejną bramkę. Z rzutu wolnego celnie przymierzył Krzysztof Danielewicz i było 2:1.
Po zmianie stron mimo kilku dogodnych sytuacji po obu stronach to Pogoniści znaleźli drogę do bramki Motoru. W 78 minucie gola ustalającego rezultat spotkania zdobył Maciej Górski i tym samym Pogoń pokonała ligowego rywala 3:1.
W zespole Pogoni wystąpili byli zawodnicy Motoru – Marcin Burkhardt i Bartosz Rymek.
Za tydzień siedlecką Pogoń czekając ostatnie sparingi przed wznowieniem rozgrywek. Rywalami Pogoni będą III-ligowy Ruch Wysokie Mazowieckie i I-ligowe Wigry Suwałki.

Sparing
Pogoń Siedlce – Motor Lublin 3:1 (2:1)
Bramki: Rafał Adamek 16, Krzysztof Danielewicz 43, Maciej Górski 78 – Tomasz Swędrowski 37
Pogoń: 12. Rafał Misztal (46, 95. Bartosz Klebaniuk) – 13. Maciej Kołoczek (60, 31. Bartosz Brodziński), 18. Ivan Očenáš, 31. Bartosz Brodziński (46, 10. Marcin Burkhardt), 14. Bartłomiej Olszewski – 21. Franciszek Wróblewski (71, 32. Dawid Nojszewski), 7. Krzysztof Danielewicz, 4. Oskar Sewerzyński (60, 93. Krzysztof Kołodziej), 17. Bartosz Rymek (60, 22. Maciej Górski), 77. Eryk Więdłocha (16, 32. Dawid Nojszewski; 46, 11. Ishmael Baidoo) – 25. Rafał Adamek
Motor: Sebastian Madejski (58 Igor Bartnik) – 26. Michał Król, 51. Rafał Grodzicki, 24. Dariusz Łukasik, 91. Ariel Wawszczyk – 17. Filip Wójcik, 7. Sławomir Duda (83, 15. Jakub Sobstyl), 6. Tomasz Swędrowski, 10 Rafał Król, 13. Szymon Rak (83, 11. Kacper Śledź) – 9. Krzysztof Ropski
Źródło: MKP Pogoń