Pogoń uległa Olimpii

Siedlce Niedz. 07.08.2022 23:44:28
07
sie 2022

W meczu 4 kolejki eWinner II ligi Pogoń Siedlce przegrała na własnym stadionie z Olimpią Elbląg 0:1.

Mecz miał wyrównany przebieg i mało działo się pod bramkami obu drużyn. Pierwsza odsłona zakończyła się bez celnego strzału na bramkę z obu stron. Druga odsłona wyglądała podobnie. Niestety, zwycięski gol padł w 82 minucie dla gości. Jan Sienkiewicz uderzył na bramkę Pogoni, a Aron Stasiak z bliska dokończył dzieła. Pięć minut później goście musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce Marcina Rajcha. Niestety, przewaga na niewiele się zdała i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem zespołu z Elbląga.

W Olimpii zagrał Andrzej Witan, były bramkarz Pogoni. Z kolei w drużynie z Siedlec wystąpili: Cezary Demianiuk, Tomasz Lewandowski i Damian Szuprytowski, w przeszłości piłkarze klubu z Elbląga.

Kolejne spotkanie Pogoń rozegra w środę 10 sierpnia o 18:00 w Polkowicach z Górnikiem.