Sparingowa porażka

Siedlce Pon. 12.07.2021 13:41:48
12
lip 2021

MKP Pogoń uległ w meczu sparingowym Wiśle Puławy 0:4. Mecz rozegrano 10 lipca w Puławach.

Pierwsza połowa spotkania należała do lepiej spisujących się gospodarzy, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce strzeżonej przez Rafała Misztala. Ze strony Pogoni najlepsze okazje na gola miał Maciej Górski, lecz zabrakło skuteczności. W końcówce odsłony Wisła wyszła na prowadzenie po golu testowanego zawodnika.
Po zmianie stron i roszadach w obu zespołach obraz gry nie zmienił się. W dalszym ciągu przeważali zawodnicy beniaminka eWinner II ligi, dodatkowo, w porównaniu do pierwszej połowy – poprawili swoją skuteczność. Nią popisał się Łukasz Kacprzycki podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 2:0 strzałem z rzutu karnego, a za chwilę celnie główkując. Czwartego gola dla Wisły strzelił Jakub Konc.

Sparing
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 4:0 (1:0)
Bramki: zawodnik testowany II 45, Łukasz Kacprzycki 63 k, 65, Jakub Konc 85

Wisła: (I połowa) 93. Kacper Kołotyło – 27. Dominik Cheba, 3. Lukáš Kubáň, 4. Mateusz Pielach, 2. zawodnik testowany I – 10. Bartłomiej Bartosiak, 74. Przemysław Skałecki, 10. Carlos Daniel, 8. zawodnik testowany II, 19. Ednilson Furtado – 87. Adrian Paluchowski. (II połowa) 33. Piotr Owczarzak – 11. Karol Czelny, 25. Błażej Cyfert, 18. Łukasz Wiech, 55. zawodnik testowany III – 8. zawodnik testowany II (63, 99. Jakub Figura), 20. Konrad Pyska (79, 90. Jakub Konc), 44. Kacper Kondracki, 7. Krystian Puton, 29. Łukasz Kacprzycki – 27. Emil Drozdowicz
Pogoń: 12. Rafał Misztal (46, 33. Maksym Wadach) – 99. Miguel López (46, 8. Hubert Antkowiak), 31. Maciej Wichtowski, 18. Kamil Rokosz (46, 8. Robson Ricardo; 67, 18. Kamil Rokosz), 25. Michał Kwiecień (46, 14. Krystian Miś) – 7. Miłosz Przybecki (71, 34. Cezary Bujalski), 6. Wojciech Trochim (20, 16. Mateusz Piotrowski), 77. Michał Kobiałka (5, 10. Marcin Kozłowski; 67, 21. Dominik Leszczuk), 11. Wiktor Preuss, 23. Franciszek Wróblewski (67, 32. Dawid Nojszewski) – 22. Maciej Górski (75, 17. Adriano Cheganças)

Źródło: MKP Pogoń Siedlce